Про нас

На ринку будматеріалів Харківський бетонний завод "ТДХ" представлений вже не перший рік, успішно здійснюючи свою діяльність на території Харкова та області, починаючи з 2005 року.

Ключовим напрямком у виробничій діяльності компанії є виготовлення бетону та цементних розчинів.

Поставляючи високоякіснийбетон у Харкові, компанія "ТДХ" прикладає максимум зусиль, щоб підтримувати репутацію стабільного та надійного партнера. Ми завжди прагнемо забезпечувати своїх клієнтів високим рівнем обслуговування, що є наслідком роботи згуртованого та дружного колективу. Висока якість нашої продукції зумовлена застосуванням найсучаснішої техніки та впровадженням нових технологій у виробництво.

Відмінною рисою "ТДХ" є індивідуальний підхід до кожного окремо взятому клієнту, розуміння його потреб та надання йому максимальної уваги.

Наш завод виробляєбетон і цементний розчинів найвищого якості. Виробництво ведеться відповідно до встановлених державних стандартів.

Цементно-бетонна продукція компанії "ТДХ" на постійній основі піддається сертифікації та проведенню випробувань у проектному та науково-дослідному інституті "Харківському ПромБудНДІПроект". Саме постійний контроль за дотриманням якості є одним із тих принципів, які наша компанія переслідує у процесі своєї діяльності.

Ми робимо свою роботу сумлінно. Ми цінуємо та поважаємо наших клієнтів.