Визначаємо якість цементу в мішках

Цемент у мішкахНа початку будівельного сезону все в більшій кількості місць можна придбатицемент в мішках. Продають такий продукт практично скрізь, починаючи від узбіччя жвавих трас, і закінчуючи будівельними ринками. Якість такого цементу залишається під великим питанням. Упаковка такого будівельного матеріалу виконана з паперу та не містить на собі ніяких додаткових відомостей, крім марки цементу. А це вже є суттєвим порушенням. Адже якщо цемент вироблено і упаковано на заводі, то упаковка повинна містити мінімально необхідну кількість відомостей, до яких належить така інформація:

  • найменування виробника;
  • марка цементу;
  • якість цементу;
  • екологічна інформація;
  • фірма-розфасувальник (за потреби).

Цемент у мішках від виробника

Найкращим вибором буде покупкацемент у мішкахбезпосередньо від виробника, який буде в змозі надати всю необхідну інформацію про товар, що надається. Заводи-виробники, які здобули репутацію надійного постачальника цементу, такі як бетонний завод ТДХ, завжди витримують якість своєї продукції насправді високому рівні. Те саме стосується якості упаковки будівельних матеріалів. Вся інформація, яка надається кінцевому споживачеві за допомогою реклами та засобів масової інформації щодо своєї продукції, є максимально достовірною та перевіреною.

Цементи мішкамиЗвичайно, на стихійному ринку або узбіччі дороги можна знайти цемент за надмірно низькою ціною, розплата за яку настане після використання даного будівельного матеріалу. У випадку ж із заводом-виробником проблеми з несумлінними продавцями відсутні спочатку. Так, цемент, який пропонується на "чорному ринку" під виглядом марки М500, насправді є не що інше, як цемент М400. Більше того, має місце значна недовага.

Можливо, вартість покупки цементу в мішкахбезпосередньо у виробника може здатися дещо більшою, ніж аналогічний цемент на ринку. У той же час, якщо ретельно перерахувати недоваги та низька якість даного матеріалу на ринку, переваги цементу від виробника стають все очевидніше. Крім того, за певну ціну, яку виставив завод-виробник, можна отримати не лише високоякісний продукт, але й деякий додатковий сервіс, який у разі ніколи не буває зайвим.

Цемент у мішках від компанії ТДХ

Бетонний завод ТДХ пропонує якісний цемент в мішках різних марок, вагою по 25 та 50 кілограм. Вся продукція заводу проходить ретельний контроль та перевірки на відповідність стандартам. ГОСТ.

Що ж до цінової політики заводу, то вона приємно здивує як велико-, так і дрібнооптових покупців. При необхідності бетонний завод ТДХ здійснює доставку придбаної продукції до місце її використання.