Добавки для бетонів

Добавки для бетонівВ даний час у процесі виробництва залізобетонних виробів використовуються чотири різновиди модифікованих добавок:

  • прискорювачі твердіння;
  • пластифікатори;
  • армуючі добавки;
  • протиморозні добавки.

Сучасні добавки в бетон можуть успішно поєднувати властивості прискорювачів твердіння, пластифікаторів і протиморозних добавок. Їх використання суттєво збільшує тиксотропність суміші, позитивно позначається на щільності, марочній міцності та водонепроникності бетону. Крім того, наявність добавок дозволяє досягти економії витрати цементу, значно підвищити якість готових конструкцій, а в деяких випадках і уникнути віброобробки виробів. Певні добавки дозволяють успішно здійснювати роботи та в зимовий час. Саме з такими добавками бетон у Харкові пропонує придбати ТОВ "ТДХ".

Ефективність протиморозних добавок

Домішки протиморозні дозволяють ефективно виконувати роботу з бетонними сумішами при негативних температурах навколишнього середовища. До таких відносять форміат натрію, нітрит натрію та хлористий кальцій. Щоб у зимовий час прискорити процес затвердіння, найчастіше застосовується вуглекислий калій – поташ. З його допомогою досягається швидкий приріст міцності протягом першого місяця. Найновіші розробки в галузі добавок, які використовує у своєму виробництві бетонний завод ТДХ, дозволяють постійно вдосконалювати якість, що виготовляється продукції.

Армування бетону за допомогою поліпропіленових волокон

Використання армуючих добавок у бетонних сумішах дозволяє досягти одночасного поліпшення відразу кількох характеристик. Так, лише невелика витрата поліпропіленового фіброволокна покращує такі показники:

  • гідростійкість;
  • вібростійкість;
  • морозостійкість;
  • зносостійкість.

Крім того, зменшується кількість шлюбу як у процесі виробництва, так і при транспортуванні. При руйнуванні бетонних конструкцій під навантаженням відсутнє відділення уламків, оскільки останні залишаються пов'язані за допомогою поліпропіленових волокон. У свою чергу, блокування капілярів бетону волокнами фібри дозволяє знизити рівень водопоглинання та водопроникності бетону. Таким чином, практично повністю виключається корозія сталевої арматури. Підхід подібного роду виключає утворення пластичних деформацій, відшаровування поверхні, тріщин та мікротріщин, які з'являються в процесі усадки.