Фізичні властивості бетону

Бетон сьогодні використовується повсюдно. Сфера будівництва не зможе обійтись без нього. Саме тому послуги автобетононасосу в Харкові користуються популярністю. Цей матеріал робить споруди надійними, міцними, довговічними. Дякувати за це потрібно фізичні властивості бетону, що виявляються завдяки складу. Від складу залежить якість сировини, її характеристики та подальша експлуатація. Завод ТДХ пропонує бетон у Харкові та області тільки найвищої якості зі зручною доставкою для своїх покупців.

Незважаючи на популярність, популярність матеріалу, окремі його властивості залишаються загадкою для багатьох користувачів Поговоримо про ці властивості у цій статті.

Невідомі властивості бетону

Бетон - не простий будматеріал. Залежно від кліматичних умов створення та експлуатації, особливостей виробництва, бетон відрізняється різними характеристиками. Наприклад, якщо області використання властиві високі температури, слід вибирати жароміцний варіант. Жароміцності додають спеціальні мінеральні добавки, здатні:

Властивості бетону

  1. нейтралізувати вплив високих температур;
  2. усунути наслідки впливу ультрафіолетового випромінювання;
  3. збільшити термін служби споруди.

Існують особливі види бетонних сумішей:

  • морозостійкі марки бетону;
  • суміші, що успішно витримують руйнівну дію води або тиску;
  • бетони-самогреви, що виділяють тепло там, де переважають низькі температури.

Стикаючись з вибором, необхідно проаналізувати основні потреби об'єкта, ряд фізичних властивостей бетону, а потім переходити до покупки певного типу продукту.